Hakkımızda

 

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.
 

BİZ KİMİZ?

2011 yılında kod yazılımı ile işe başlayan Jimac Yazılım sonraki süreçte grafikerleriyle, metin yazarlarıyla, profesyonel fotografçıları ve saha ekibiyle aktif olarak web tabanlı destek sağlamakta; web tasarımı, hosting, domain, sosyal medya ve içerik danışmanlığı gibi pek çok konuda modern çağın gereklilikleri doğrultusunda bireylere ve kurumlara hizmet sunmaktadır.

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Jimac Yazılım olarak biz; her şartta bilgi güvenliğini ve müşteri memnuniyetini önceliğimiz kabul ederek, müşterilerimizle yaptığımız ihtiyaç analizleri ve birlikte belirlediğimiz hedefler doğrultusunda müşterilerimizin teknolojik ve global dünyada kurumsal kimliklerini oluşturmak ya da bilinirliklerini arttırmak adına müşterilerimize satış sonrası süreçte de 7/ 24 yardımcı oluyoruz.

 

X